AUX ALCA-H48/5R1E1A - 48 000 BTU
3219,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 48000 |
| Freon növü | R410A |
| Model | ALCA-H48/5R1E1A |
| Daxili blokun ölçüləri | 835-835-290 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 47-53 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 28 kq |
| Panelin ölçüsü | 950-950-55 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri