MSZ-HJ71VA - 25 000 BTU INVERTER Mitsubishi electric
3199,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 25000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 3 İL |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | MSZ-HJ71VA |
| Soyutma Gücü | 7.1 KW |
| İsitmə Gücü | 8.1 KW |
| Daxili blokun çəkisi | 13 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 55 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 305-923-250 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880-840-330 mm |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 10,0-19,9 |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (qızdırma), m3/dəq | 10.3-19.9 |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 33-50 |
| Səs səviyyəsi (istilik) (min-maks.) (IU), dB(A) | 33-49 |
| İstehsalçı ölkə | Tailand |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri