MSZ-GF60VE-24000BTU İNVERTER Mitsubishi electric
3269,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 24000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 3 İL |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Model | MSZ-GF60VE |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 6.1 KW |
| İsitmə Gücü | 6.8 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 325-1100-238 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880-840-330 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 16 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 50 kq |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 9.8-18.3 |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (qızdırma), m3/dəq | 9.8-18.3 |
| İstehsalçı ölkə | Tailand |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri