SRK71ZR-W/SRC71ZR-W INVERTER Mitsubishi heavy
3316,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 24000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R 32 |
| Model | SRK71ZR-W / SRC71ZR-W |
| Kampressor növü | İnverter |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Soyutma Gücü | 7120 W |
| İsitmə Gücü | 8020 W |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 46 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 53 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 33,9x119,7x26,2 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 75x96,8x34 sm |
| Daxili blokun çəkisi | 15.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 56 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri