MSZ-EF50VE-18 000BTU (3S/2W) İNVERTER Mitsubishi electric
3299,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 18000 |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| Model | MSZ-EF50VE |
| Kampressor növü | İnverter |
| Gərginlik | 230 V |
| Soyutma Gücü | 5.0 KW |
| İsitmə Gücü | 5.8 KW |
| Ölçüləri | 885-195-299 mm |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 5.8-11.3 |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (qızdırma), m3/dəq | 6.4-14.6 |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 30-43 |
| Səs səviyyəsi (istilik) (min-maks.) (IU), dB(A) | 30-49 |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri