AUX ALCA-H60/5R1E1A - 60 000 BTU
3300,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | 4 yönlü kaset tipli dəst |
| BTU | 60000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Model | ALCA-H60/5R1E1A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 47-53 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 28 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 835-835-290 mm |
| Panelin ölçüsü | 950-950-55 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri