FDTC50VH/SRC50ZSX-W2/RC-E5 İNVERTER Mitsubishi heavy
3326,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 18000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R 32 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | FDTC50VH / SRC50ZSX-W2 / RC-E5 |
| Soyutma Gücü | 5 kW |
| İsitmə Gücü | 5.4 kW |
| Daxili blokun ölçüləri | 248x570x570 mm |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 640 x800 x 290 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 45 kq |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Gərginlik | 220/240 V |
| Növ | Kasset tipli Daxili blok |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri