SRR50ZS-S/SRC50SZ-W İNVERTER Mitsubishi heavy
3377,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| Növ | Kanal tipli |
| Model | Kanal tipli SRR50ZS-S/ SRC50SZ-W |
| BTU | 18000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R 32 |
| Soyutma Gücü | 5.6 kVt |
| İsitmə Gücü | 6.30 kVt |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 60 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 63 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 740x230x455 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 780x595x290 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 29 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 45 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri