SLZ-M25L/SUZ-KA25VA/SLP-2FALM-9000BTU Mitsubishi electric
3020,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | 4 yönlü kaset tipli dəst |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| BTU | 9000 |
| Model | SLZ-M25L / SUZ-KA25VA / SLP-2FALM |
| Soyutma Gücü | 2.6 kw |
| İsitmə Gücü | 3.2 kw |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 25-31 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 245x570x570 mm |
| Panelin ölçüsü | 10-625-625 mm |
| Panelin çəkisi | 3 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 550x800x285 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 30 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri