PSA-RP140KA / PUHZ-P140VKA Mitsubishi electric
7989,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Sütun tipli kondisioner dəsti |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PSA-RP140KA / PUHZ-P140VKA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 45-51 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 48/85 kq |
| BTU | 48000 |
| Daxili blokun ölçüləri | 1900-600-360 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 981-1050-330 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri