PEAD-M140JA/PUHZ-P140VKA/PAC-YT52CRA-48000BTU Mitsubishi electric
7880,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 48000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PEAD-M140JA / PUHZ-P140VKA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun çəkisi | 44 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 84 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 981x1050x330 mm |
| Daxili blokun ölçüləri | 250x1600x732 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 34 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 43 dB |
| Növ | Kanal tipli kondisioner dəsti / Yüksək təzyiqli |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri