PLA-M140EA/PUHZ-P140VKA/PLP-6EA/PAC-YT52CRA (48000BTU) Mitsubishi electric
7489,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | 4 yönlü kaset tipli dəst |
| BTU | 48000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PLA-M140EA / PUHZ-P140VKA / PLP-6EA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun ölçüləri | 298x840x840 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 1350×950×330 (+30) mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 36-44 dB |
| Panel | PLP-6EA |
| Panelin ölçüsü | 40x950x950 mm |
| Panelin çəkisi | 5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri